Zimní 24hodinový Read-a-thon | Prosinec 2015

prosince 14, 2015


Poslední letošní knižní maraton začíná už tuto neděli 20. prosince. Opět budete mít 24 hodin na to, přečíst co nejvíce stran. A když už jsou ty Vánoce, z účastníků náhodně vyberu jednoho a obdaruji ho. A jak se teda přihlásit? Na Facebooku jsem založila událost, odkaz najdete zde. A pokud Facebook nemáte, napište se do komentáře pod tento článek. 

A i tentokrát tu pro vás mám dvě naprosto jednoduché výzvy:

- přečtěte jednu knihu s vánoční tématikou

- přečtěte celkem dvě knihy


Zimní maraton je speciální i v tom, že jsem si pro vás připravila i záložku. Pokud sledujete knižní maratony v zahraničí, možná znáte Dewey's 24hourreadathon. Právě tento maraton mi byl inspirací začít něco takového i u nás. A tak jsem podle svého vzoru vytvořila i záložku. Do ní si můžete napsat počet přečtených stran, pauzy na svačinu apod. A stáhnout si ji můžete zde.

Předem děkuji všem účastníkům a svoje postupy, články, fotky, popř. i videa sdílejte sem pod článek nebo na facebooku.

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Skvělé, skvělé...už se nemohu dočkat až se společně zapojíme a na ty krásné nové Vánoční e-booky. :) Hned jdu na tu záložku, moc mě zajímá, jak vypadá. Ale věřím, že úžasně, Terezko :) Měj prima den :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se taky přidáš. A doufám, že se záložka bude líbit. Já si ji budu zítra tisknout :)

   Vymazat
 2. Ráda se přidám :) Zrovna budu mít po zkoušce a na nějakou dobu klid od učení a hromadu času na čtení, tak se nemůžu dočkat! :) Záložka je super, rozhodně ji použiju :)
  Teď jen musím sehnat knížku s vánoční tématikou, tu zatím doma nemám... :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky se připojím :) Snad ve středu vytvořím článek :) Ale ty výzvy nejsou povinné, že ne? O dvě knihy se rozhodně pokusím, ale do vánoční knihy nepůjdu. Nemám na to náladu, ani asi žádnou nemám :)

  OdpovědětVymazat
 4. Také jdu do toho, ale obávám se, že knihu s vánoční tématikou zrovna žádnou nemám.

  OdpovědětVymazat
 5. Super, konečně se mi hodí termín! Rozhodně jdu do toho! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jdu do toho. Čeká tu na mě "Otec prasátek" a spousta knižních restů.

  OdpovědětVymazat
 7. Jdu do toho :3 :D jinak takový velice blbý dotaz.. :D je jedno v kolik začnu? jako např. 8 dopoledne atd. :D děkuju :)

  OdpovědětVymazat