Doppler | Erlend Loe

dubna 19, 2017


Žijeme v moderní době, kdy téměř každý je, alespoň trochu, závislý na sociálních sítí. Lidé se honí za peněžními úspěchy, vysokými cíli, shromažďují materiální věci a jdou s davem. Nechávají se strhnout svým okolím bez toho, aniž by přemýšleli, zda to potřebují, zda to musí vlastnit. Lidé prostě musí být pilní. Doppler byl taky takový. A pak jednou spadl z kola.

Doppler měl úspěšnou práci, věrnou ženu a dvě děti. Nic mu nechybělo, žil prostě tak, jak většina lidí žije. Jednou ale při jízdě na kole spadne v lese. Je zraněný a leží. A přemýšlí. Přemýšlí o svém životě, svém poslání, svých touhách. A pak si najednou uvědomí, že život, který dosud žil, ho nenaplňuje, hnusí se mu. Sbalí si proto stan, pár věcí a zanechává svou ženu a děti doma. Doppler odchází žít do lesa.
Celou recenzi najdete na stránkách Neoluxoru.

Český název: Doppler | Originální název: Doppler | Autor: Erlend Série: Doppler 1 Počet stran: 159 | Nakladatelství: Kniha Zlín
Hodnocení: 4/5

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Obchod odkudkoli Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat