Nákupní seznam 2015

ledna 01, 2015

Tak rok se sešel s rokem a já už pomalu začínám plánovat, co si v tom novém roce pořídím za knihy. Mám sice v plánu se dosti krotit, protože seznam nepřečtených knih je opravdu velký, ale i tak tu mám pár jasných favoritů. 

V loňském roce jsem v seznamu měla asi 21 knih. A pořídit jsem si stihla pouhých 13. Kolik knih jsem si ale za celý rok koupila, to radši počítat nebudu. Pokud by někoho zajímal loňský seznam, najdete ho zde. A co si plánujete koupit vy v tomto roce?

 1. Hostina pro vrány - George R R Martin
 2. Duch ohně - Terry Goodkind
 3. Zpovědnice - Terry Goodkind
 4. Rozdělené duše - Terry Goodkind
 5. Trůn lebek - Peter V. Brett
 6. Jsem Rozohněná - Tahereh Mafi
 7. Skleněný trůn - Sarah J Maas
 8. Mistborn 2 - Brandon Sanderson
 9. Mistborn 3 - Brandon Sanderson
 10. Mistborn 4 - Brandon Sanderson
 11. Tři tváře - Brandon Sanderson
 12. Vyjednávač - Brandon Sanderson
 13. Fangirl - Rainbow Rowell
 14. Pán věže - Anthony Ryan
 15. Scarlet - Marrisa Meyer
 16. Nejkrásnější - Marrisa Meyer
 17. Walking Dead - Zkáza - Robert Kirkman
 18. Vražedná léčba - James Dashner
 19. Bellagrand - Paullina Simons
 20. Kapitula: Duna - Frank Herbert
 21. Hudba Ticha - Patrick Rothfuss

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Já si teda moc dlouhé seznamy nevytvářím, protože bych určitě dopadl s dlouhým seznamem, ke kterému bych se nikdy nedostal. Vždycky myslím jenom jednu knihu dopředu :D Příštím přírůstkem bude Pád vážky. Jelikož to je trilogie, tak mám vlastně nalinkováno dvě knihy dopředu tentokrát.

  A koukám, že tvůj první bod je zrovna docela bichle. I když stále ne taková jako poslední díl, který byl tak tlustý, že se mi rozpadl v rukách.

  OdpovědětVymazat
 2. Já bych si tenhle seznam dělat nemohla, protože by tam byla tuna knížek, ale to jako opravdu hodně :D Ale máš tam pár kousků, které bych si taky ráda koupila.. a uvidím, jak se mi to podaří, protože si beztak koupím dalších x tunu jiných :D

  OdpovědětVymazat
 3. Terry Goodkind doporucuju mam 2/3 knih

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj chci se zeptat, nevíš kdy vyjde od Goodkinda kniha Rozdělené duše? Myslím tím v českém překladu :), předem děkuji za odpověď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, počítám s podzimem, nejhůř do konce roku. Goodkindovi nové knihy vždycky vycházeli okolo podzimu a jestli si dobře pamatuji, tak mi Classic psal podzim. No uvidíme, už se na knihu hodně těším :)

   Vymazat